Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. 5. 2010

Před naším zápasem došlo ke smutné události, kdy celá hala, v čele s týmem Delonů, uctila památku našeho kamaráda Tomína Prcka Groise. Nikdy v historii nebyla hala tak plná a nikdy v ní nebylo takové ticho. Jen dešťové kapky umocňovaly smutnou atmosféru, kdy plakala i nebesa..

Poprvé se sešla kompletní grupa králíků, což znamenalo odehrát zápas v 11+1. Což není zrovna ideální, ale nakonec dostřídávání BaTerky v jedné lajně na všech postech bylo celkem v pohodě a tempo zápasu bylo dobré. 
Nesměrák, Lisa, Blažek, Havrda, Zahradník a pár hokejistů. To byla síla, které se muselo čelit. Jména borců z extraligy, případně exextra hráčů vzbuzovala respekt. I proto se k zápasu přistoupilo zodpovědně, což jsme, myslím, úspěšně dávali najevo od samého začátku. Dobrý přístup, eliminace elitních střelců a důraz v obraně. Sice se udělalo i pár chyb, které soupeř nemilosrdně trestal, ale i tak se nám dařilo celý zápas držet náskok a bojovat o něj do samého konce. 

Vítězství 6:4 bylo příjemné, ale příště to bude chtít potvrdit ještě lepším výkonem. Soupeř prostě musí a udělá pro to vše.