Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ve druhém kole Duracell fakturoval vysoké DPH

21. 11. 2012

 Ve středu jsme odehráli druhý zápas základní skupiny s týmem velmi úzce spjatým s „Berním úřadem“

Výběrčí Daní se chtěli pokusit odebrat pár procent našich bodů z konečného zúčtování v tabulce pravdy… ale příliš herní parády se od nich nikdo z diváků ani z našich hráčů nedočkal. Za povšimnutí snad stálo duo sličných soupeřek, které se statečně postavily proti všemocným králíkům z Duracellu :)
Hra se odehrávala převážně na polovině soupeře, za neustálé dělostřelby od všech našich zúčastněných. Skóre otevřel neskutečnou dělovkou pod víko Radek v čase 3:51. Pak už se góly jen sypaly, že ani rozhodčí nestačil hlásit jména úspěšných střelců a nahrávačů. Proto je ve statistikách zahrnutý pouze odhad těch, kdo se zapsali do listiny střelců, ale nahrávky už se nepodařilo spočítat…  Hra celkem rychle plynula, přerušení se konalo jen při vstřelení gólu a nutné rozehry ze středového kruhu nebo když se někdo z nás netrefil do poloprázdné kisny a usiloval tak o život aktivních horolezců za soupeřovou brankou.
Svůj první start za králíky si připsali hned dva mládežníci… Cyp jakožto úderný útočník, který zatížil konto Výběrčích dvěma přesnými zásahy a David Marhan, toho času prvoligový špílmachr týmu České Lípy se blýsknul hned v prvním zápase httrickem… a to vše zvládl z pozice obránce.
Nic zvláštního se v dalším průběhu nestalo. Zdenda si konečně koupil novou hokejku a tak mu to určitě bude příště lepit víc než tento zápas… :) kdy se mu nepodařilo dostat míček za golmana do branky ani jednou – snad kvůli tomu, že se bál o novou hokejku a radši jí před začátkem uložil hluboko do vaku?! Ostatní se o góly spravedlivě podělili při pozápasovém licitování…
Ještě bych chtěl pochválit Tomíka za příkladnou reprezentaci a obětavost. Dorazil po svém tréninku aby nepřišel o vítězné radovánky a dobrou náladu v týmu.. Dal si dva kousky v Zanziku (pozn.red. dva kousky jemně perlivé bonaquya) ve 12 pěkně odfrčel autem do pelechu… :)))
 
Příští zápas nás čeká 12.12. od 19h s E.L.E. Tropics  

HFbL 2012/13, 2.kolo, 21.11.2012
Duracell Team - Výbečí Daní
13:0 (7:0)
střely 45:10

Branky DT: 3x David, 2x Rej, 2x Kuba, 2x Cyp, 2x Radek, Burák, Cihla