Jdi na obsah Jdi na menu
 


Králíci v pohodě zvládli úvodní bitbu

2. 11. 2013

Siréna ve sportovní hale na Harcově hlásila začátek utkání a na hřišti bylo všeho všudy pět králíků a hlavně chyběl golmana, protože Standa si znovu plnit "povinnosti" kdesi na "pracovním" školení. Celou situaci nakonec zachránili dva muži. A to Cihla, který tentokrát přišel opravdu dost pozdě a Burák který se obětoval a vlezl do brány.
Proti králíkům nastoupili mladí vyzyvatelé s názvem Zakázané uvolnění, částečně poskládaní z loňského čtvrtfinálového týmu Jets, a tak to vypadalo na velkou úvodní bitvu! K překvapení tomu tak moc ani nebylo. Duracell zkušeně kombinoval a jakýkoliv vzdor soupeře, souboj jeden na jednoho se mu podařilo s přehledem ustát. Skóre letošního ročníku otevřel Cihla a do poločasu se trefil ranou z dálky Tomík.
Ani druhý poločas nepřinesl žádnou zásadní změnu. Několik málo šancí Zakázaného uvolnění se nám buď povedlo z blokovat a nebo dokázal zasáhnout někdy až překvapený Burák. Další branky králíků přidal znovu Tomík, Márty a premiérový gól v dresu Duracellu si i připsala jedna z nových posil Dan. S blížícím se koncem se zdálo být neuvěřitelné, že Burák by mohl v bráně uhájit čisté konto, ale bohužel dvě minutky před koncem se podařilo uvolněni trefit alespoň symbolický zásah.
První zápas za námi, tak doufejme, že se nás příště sejde více a hlavně i s brankářem.

 

HFbL 2013/14, 1.kolo, 30.10.2013
Duracell Team - Zakázané uvolnění
5:1 (2:0)
střely ?:?

Branky DT: Cihla, Tomik / Tomik, Márty, Dan

Florbalová Harcovka se pro Duracell Team letos rozběhla opravdu rychle. Po přihlašovacím a losovacím aktivu jsme byli nasazeni hned na první herní večer, což nepřineslo moc radosti to tábora králíků. Většina hráčů si totiž plní své pracovní nebo ligové herní povinnosti a tak bylo velkou neznámou, jestli se na první utkání vůbec sejdeme.