Jdi na obsah Jdi na menu
 


30. 9. 2011

Harcovka 2011/12: Cesta za obhajobou začíná

 

img_002.jpg

 

Po letní pauze a několika měsících odpočinku se zase začíná k světu probouzet Harcovská florbalová liga a s ní nový ročník 2011/12. A jako obhájci titulu do něho vstoupí tým Duracellu.
Po loňském mistrovském tažení bude určitě celé divácké publikum na Harcově zvědavé, jestli si králíci povedou i letos tak suverénně nebo zda se podaří někomu z ostatních týmů tuto mašinu přibrzdit či dokonce zastavit.
Systém letošní Harcovky by měl zůstat stejný jako loni, a tak 31 týmu bude jako jedna velká hráz bránit v cestě Duracellu Teamu přes jednotlivá kola znovu až na vytoužený vrchol.
Proti jednotlivým nástrahám a překážkám letošního ročníku bude bojovat opět velmi zkušená parta králíků, která se i po loňském vítězství podařila udržet pohromadě, a tak v našem týmu budou opět k vidění borci z NHL, KHL nebo DEL. Jako tradičně budeme vyhlížet i posily ze Švýcarska a nově bude k vidění i hráč z české extraligy.
Nový ročník tak zcela jistě přinese spoustu novinek, skvělých a zajímavých zápasů a hlavně spoustu zábavy jak pro diváky, tak pro samotné aktéry na hřišti. Harcovka začíná, tak pojďme do toho...