Jdi na obsah Jdi na menu
 


Baterky přetlačily Démony a slaví postup do finále

28. 5. 2014

 

 

Po velké čtvrtfinálové bitvě následovala v semifinále bitva další a to proti velkému týmu Delonů. S tímto soupeřem se v semifinále utkáváme velmi často a tak se asi nemáme už čím překvapit. Novinkou byl ale herní rozpis celého semifinále. Nevíme, jestli kvůli organizačním aktivitám, obsazenosti haly nebo plánům university bylo semifinále naplánováno na dvoudenní bitvu a to již v úterý a odveta hned a tradičně ve středu. 

Na první zápas se nás sešlo vůbec nejméně v celém play-off a optimismus do takovéhoto zápasu to vůbec nepřineslo. Po Tomíkově zásahu jsme šli brzo do vedení a to nám dodalo naopak klid a pohodu do dalšího průběhu utkání. Když ve druhém poločase zvýšil na 2:0 Dan, čekali jsme, jak se do nás bojovní démoni pustí, ale k překvapení všech se nic takového nestalo a došli jsme tak k prvnímu a klidnému vítězství.

I vstup do odvety se nám povedl a po brankách Buráka a Dana jsme již ve 4.minutě vedli 2:0. Poté přišlo zřejmě až přílišné uklidnění a aktivitu zápasu začínali přebírat démoni. Po laciných, ale dle aktivity zasloužených brankách na přelomu poločasů otočili Deloni vývoj zápasu na 3:2 a hned bylo zase nejen v ochozech živo. Nepříznivý stav ale netrval dlouho, když po rychlém Radkovo rozehrání se podél mantinelu protáhl Tomík a předložil Prokopovi míček na střed, který srovnal na 3:3. V závěru přidal čtvrtou branku králíků Burák a odmítl tak závěrečný tlak Delonů. Duracell si tak po dvou výhrách znovu zajistil po roce finále a boj o mistrovský titul.

HFbL 2013/14, Play-off, semifinále, 1.zápas, 27.5.2014
Duracell Team - Deloni
2:0
Stav série 1:0

Branky DT: Tomik, Dan

 

HFbL 2013/14, Play-off, semifinále, 2.zápas, 28.5.2014
Duracell Team - Deloni
4:3
Konečný stav série 2:0

Branky DT: Burák, Dan / Prokop, Burák