Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěšný start do roku 2013 pro team Duracell

3. 1. 2013

Po vánočních svátcích a novoročních oslavách se Duracell tým opět sešel k dalšímu zápasu základní skupiny. Dnes jsme měli za úkol okoštovat velmi „pozdní sběr“ tým, který ze tří odehraných zápasů získal jediný bod  a při skóre 3:23 bylo o favoritu našeho klání asi předem rozhodnuto.

Atmosféra na harcovské aréně byla po předešlých bujarých oslavách dosti mrtvá… pár usínajících fanoušků v ochozech, některé týmy se ani nedostavily ke svým zápasům a „pozdní sběrači“ ti se sice dostavili, ale v dosti podroušeném stavu se slovy.. „ať žije Dandy, kluci…. za remízku u nás máte pivko“ :) U soupeře se zřejmě novoroční oslavy dosti protáhly, a tak kluci přišli vystřízlivět do tělocvičny na zápas.

Již v úvodu bylo jasné, kdo bude panovat na hřišti, otázkou jen bylo, jaké bude na konci zápasu svítit skóre na polorozpadlé světelné tabuli. Hrál se dosti vlažný florbal s nádechem snahy o zakončení. Jasný průběh podtrhl výsledek po první půlce … 8:1 a tím se náš tým zcela uspokojil. Ve druhé půli se dál hrál florbal na jednu branku, kde překvapoval brankář sběračů, který pochytal spoustu našich střel. Naši střelci se jen těžko prosazovali přes 5 bránících soupeřů a když už některá rána prošla, buď ji lapnul šikovný brankář nebo skončila na horolezecké stěně, jak je  naším dobrý zvykem. Druhá půlka byla z našeho pohledu hodně uvolněná, nechávali jsme soupeře lacino dokráčet až k zakončení ale jejich koncovka byla tak tragická, že to většinu z nás moc nevzrušovalo. Pohodlně jsme dohráli zápas, potřásli soupeři pravicí a rozešli se při výsledku 12:2.

Příště nás čeká již kvalitnější soupeř, který nás doufejme trochu prověří a vyzkouší naši připravenost na letošní nadstavbovou část v playoffu. 23.1. od 20:20 hrajeme s týmem Lefthanders, který má na svém kontě dvě výhry a jednu porážku a patří mu průběžná třetí příčka v tabulce skupiny C.

 

 

 

HFbL 2012/13, 4.kolo, 2.1.2013
Duracell Team - Pozdní sběr
12:2 (8:1)
střely 23:9

Branky DT: 2:26 Burák, 2:44 Márty, 3:32 Cyp (Rej), 3:40 Márty (Cyp), 9:19 Cyp (Márty), 13:13 Rej (Burák), 14:49 Roman (Cyp), 14:49 Burák / 7:48 Rej (Márty), 9:35 Márty (Roman), 11:23 Rej (Burák), 13:21 Márty (Rej)