Jdi na obsah Jdi na menu

24. 10. 2010

Prázdniny skončily, studenti se vracejí do lavic, začíná nový školní ročník, ale hlavně, startuje nová sezóna Harcovské florbalové ligy. Tato prestižní liga stále přitahuje více a více pozornosti, diváků a nadšenců o hru s děrovaným míčkem. Krom velkých a malých sportovců tu jsou k nazelení i velcí i malí studenti :-).

V sestavě králíků pro sezónu 2010/2011 došlo k pár změnám. Švýcarská florbalová velmoc nám ukradla kapitánku a prezidenta klubu, ale věříme, že se občas zastaví týmu vypomoci. Posílit králíky do Harcovky naopak přišli borci z SKG.

V prvním zápase na nás čekalo mužstvo s neobvyklým názvem „Tvoje máma“, avšak doteď stále nevíme, čí máma to vlastně byla :D. Hned od prvních minut bylo jasně vidět, kdo je na hřišti pánem a i když se soupeř velmi dobře snažil, tak už v poločase to bylo pro králíky 4:0. Ve druhém poločase se pokračovalo v podstatě podle stejného scénáře, přidali jsme další čtyři branky, soupeř si připsal také jeden čestný úspěch. Celkový účet zápasu byl tedy 8:1, kde si všichni zúčastnění králíci připsali jednu branku, plus cihlička jednu navíc.

HFbl, 1.kolo, 20.10.2010

Duracell Team - Tvoje máma

8:1 (4:0)

střely 17:9

branky DT: 5:00 Erl (Cihla), 7:45 Burák (Tomik), 9:52 Cihla, 14:41 Veselý (Cihla); 16:36 Rej, 18:07 Cihla (Burák), 21:05 Rej (Burák), 25:06 Rej (Tomik)

Přesto že jsme viděli, že si každý králík dal góla, tak v zápise o utkání je něco jiného. Rej má asi dobré kontakty na časomíře :D.