Jdi na obsah Jdi na menu
 


Králíci potvrdili formu i v Play-off

7. 4. 2011

Po velmi úspěšné základní části vstupujeme jako vítěz základní skupiny "B" do vyřazovacích bojů. A jako první soupeř nám stojí v cestě mužstvo Triskáčů, které skončilo v základní skupině "D" překvapivě až na čtvrtém místě. Ještě před zápasem čekalo naše dva hráče ocenění. Nejproduktivnějším hráčem základní části se totiž stal se 67 body Cihla a odnesl si novou florbalku a stickbag. A ocenění pro nejlepšího golmana získal Standa, s úspěšností 88,889%.

Triskáči se nás snažili hned po úvodní buly překvapit, když na nás doslova vlétli. To nás ale nevyvedlo z míry a naopak my jsme jim ukázali, kdo bude v téhle sérii pánem. V první a druhé minutě zaúřadoval Rej, vstřelil dvě branky a tak hned od úvodu bylo vedení na naší straně. To jakoby Triskáče zaskočilo a dále nestačili na herní kolotoč jaký jsme rozjeli. Do poločasu jsme vstřelili další čtyři branky.

Ve druhém poločase přidali Triskáči ještě více na aktivitě a chtěli s výsledkem ještě něco udělat, ale do žadné výraznější situace se nedostali. My jsme nikam nespěchali a spíše si užívali první zápas vyřazovacích bojů. V závěru ještě Rej dokonal hattrick a uzavřel výsledek utkání na 7:0 pro Duracell Team.

Do play-off jsme vstoupili vítězně, soupěře jsme k žádné brankové situaci nepustili a dost jasně jsme tak udělali první krok za postupem do čtvrtfinále. Druhé osmifinále je na programu za 14 dní (tj. 20.4.) a je jen na nás jak s ním a případným postupem naložíme.


HFbL, PLAY-OFF 2011
Osmifinále, 1.zápas, 6.4.2011
Duracell Team - Triskáči
7:0 (6:0)
střely 15:11

Branky DT: Rej (Cihla), Rej (Erl), Cihla (Tomik), Burák (Rej), Kuba (Cihla), Tomik (Burák) / Rej (Cihla)