Jdi na obsah Jdi na menu
 


Králíci vstoupili do Play-off vítězně

4. 4. 2013

První dubnovou středu započaly pro team Duracellu vyzařovací boje Play-Off o mistrovský titul prestižní florbalové Harcovky. Jako nasezeny číslo jedna nastupoval proti neznámému týmu Kuniček s pořadatelskou ikonou v čele Krupičem.

Utkání začalo z obou stran velmi opatrně a jakoby se týmům nechtělo ani hrát. Přestože králíci měli většinu času míček pod kontrolou, ne a ne se tlačit do nějaké brankové situace. Na konci deváté minuty vše změnil Zdenda, který zužitkoval Cihlovu přihrávku a otevřel účet playoutu. Už to vypadalo na těsný poločasový výsledek, když králíci stihli ještě 2x zacílit do černého. Nejprve vyslal Tomík lobem přes celé hřiště Buráka do gólového brejku a poté pár vteřin před koncem Tomík pálil těsně vedle branky hostí a odražený míček od zadního mantinelu doklepl Márty.

Po výměně stran se dokázaly prosadit i Kuničky. Cihla ale dvěma góly znovu navýšil skóre. Nakonec se povedlo překonat Standu i hvězdě Kuniček Krupičovi a konečný výsledek 7:2 dalo zápasu po vzájemné spolupráci duo Márty-Burák.

Vstup do Play-Off se králíkům i přes pomalý rozjezd vydařil a všichni doufáme, že to bude jen a jen lepší a forma bude v dalším průběhu stoupat. Odvetné utkání se koná za 14 dní, jako tradičně ve sportovním stánku na Harcově, tentokráte v pozdních večerních hodinách od 22:20.
 

HFbL PLAY-OFF 2013, 1.osmifinále, 3.4.2013
Duracell Team - Kuničky
7:2 (3:0)
střely ?:?

Branky DT: 8:59 Zdenda (Cihla), 13:30 Burák (Tomik), 14:57 Márty (Tomik) / 19:56 Cihla (Tomik), 21:11 Cihla (Márty), 24:24 Márty (Cihla), 28:33 Burák (Márty)