Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odveta loňského finále aneb králíci dál frčí bez porážky.

1. 5. 2011

První minuty zápasu byly ve znamení oťukávačky a poznávání se navzájem… nikdo neměl žádnou velkou převahu a spíš lítal míček z hokejky na hokejku, než hráči. Postupem času se hra začala trochu přiostřovat, zvlášť po úniku Erla po levém křídle, kdy střelou našel golmana Bobíků a trefil to tak šikovně, že se mu míček prokutálel pod tělem do velkého brankoviště a pro našeho střelce (Erla) nebyl problém míček doběhnout a skórovat do prázdné brány. (Bobíci vůbec nereagovali na to, že míček golmanovi utekl)
Po otevření skóre se hra zrychlila a byly k vidění i slušné Hity. Po jednom z nich se poroučel na trestnou lavici hráč Bobíků „Ucho“ My si s přesilovkou poradili více jak na výbornou a další gól v síti Bobků zaznamenal Burák po tvrdé ráně k tyči, které předcházela pohledná kombinace v naší obraně.. (asistence Cihla).
Třetí gól si připsal na svůj účet Kuba, když zhruba z 5ti metrů napálil pěknou ranou tahem ze středu hřiště a nedal golmanovi žádnou šanci. To byla pro BoB celkem sprška a do konce poločasu se na nic závažného nezmohli, jen jedno zoufalý nahození skončilo na tyči Robinovi brány.. asi 20 sekund před půlkou.
Při poločase jsme si řekli, že je hra dobrá a že budeme hrát jako do teď, jen si dáme pozor na často střílejícího Klucha.
Jak se zdál první poločas procházkou po růžovým paloučku, tak druhá půlka nezačala vůbec dobře a BoB se vzchopili ke strhujícímu obratu… hned v úvodu snižoval Dinga po dorážce.
Dále se do nás Bobci tak zakousli, že jsme se bránili jen za cenu vyhazování míčku na soupeřovu půlku a elegantním zdržováním v rozhovorech s rozhodčíma (Krupičem a tím druhým Lojzou :) ) Neuběhnulo ani 5 minut a proti nám byla nařízena standardka asi tak z 2 metrů od malého brankoviště… Hráč s číslem 00 chytrým obloučkem nahodil míček na Burákovu hlavu tak, že nemohl nijak uhnout (míček jsem tedy trefil hlavou) a následovalo tedy vyloučení. A hned z nařízené standardky jsme dostali gól na 3:2… což byla dost mrazivá sprška a to nás čekalo minimálně 12 minut zápasu…
Následovala další série hitů, během 6 minut se poroučel na podlahu pan Čůrák, hráč s číselm 00 a co bylo dost o fous i pan Ucho, kterej rozbombardoval mantinel. Na nic nečekal, vzal si míček a golfákem vymetl vingl Robinovi branky…. Nepochopitelně to Krupič neuznal s tím, že máme rozehrávat my…
Pak jsme se teda bránili zuby nehty dalších 5 minut, střela lítala za střelou, jak z kulometu.. tímto chceme vystřihnout poklonu Robinovi, kterej nám držel prst v prdeli… a někdy tam nacpal i celou ruku… :) a když už ho prostřelili, tak tam měl suprově postavenou branku a míček se suše odrazil od tyčky za branku :DDD :p a tam jsme už byli my.
První čtvrtfinále jsme tedy zvládli a je jen na nás, jak se za týden popereme v odvetě o postup.

HFbL, PLAY-OFF 2011
Čtvrtfinále, 1.zápas, 27.4.2011
Duracell Team -Jamajskej BoB
3:2 (3:0)
střely 16:20

Branky DT: Erl, Burák (Cihla), Kuba