Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. 5. 2010

Co k tomu napsat.. :-) Špatný vstup do zápasu a střelecká potence soupeře znamenala rychlé a celkem výrazné vedení bobistů. Nestíhalo se přistupovat k jejich střelcům a darovalo se jim několik vyložených šancí po našich chybách v rozehře. Bohužel pro nás, si s takovou nabídkou většinou poradili celkem mazácky.  Co nás také sráželo celý první poločas, byl fakt, že když už se podařilo snížit, soupeř hned odpověděl a na rozdíl od nás se na své góly ani moc nenadřel. 

Poločasové skóre 4:8 docela zavánělo debaklem. Naštěstí se ale naše hra zlepšila a možná i šestice bobistů začala šetřit síly a chtěla si pohlídat svůj náskok. 5 minut do konce bylo skóre 5:10 v náš neprospěch. V tu chvíli by si na nás už asi nikdo nevsadil, ale mocný finiš, v podání králíků na ty správné baterky, znamenal celkem napínavý závěr. Přibližně co minuta to gól a náskok Jamajčanů se začal rozplývat. Naše z mrtvých vstání podpořili skvělí fanoušci, kteří nám v závěru hodně pomohli hlasitým skandováním. Minutu a dvacet vteřin před koncem jsme si za stavu 9:10 vzali time a následovala porada kdo a jak to půjde sehrát. Bohužel času už bylo málo a vyrovnávací branku se nám už vstřelit nepodařilo. 

Konečné skóre 9:10 bylo hodně divoké, ale aspoň se plné ochozy měli na co dívat. Nás může mrzet špatná produktivita, protože vyložených šancí jsme měli několik a prý jen sám Erlik asi 6. (Zdroj od reportérů na tribuně :-)) Několikrát také doslova čaroval Jarda Švec v brance soupeře a svůj tým podržel. 

I přes prohru jsme odcházeli se vztyčenou hlavou a už se domlouvá příští sezóna. Tak to snad poskládáme.