Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duracell slaví bronz

24. 5. 2012
 
Poslední hrací den letošní Harcovské florbalové ligy, finálový den přinesl souboj čtyř nejlepších týmů o medaile a hlavně o vytoužený titul. Ještě před velkým finále mezi týmy Delonů a Sukmistrů byla k vidění bitva posledních dvou vítězů, teamu Duracellu a Jamajského BoBu, kteří si to však letos rozdali o bronzovou placku. Tým králíků se na velké finále sešel v kompletní sestavě, Fífa ale kvůli zranění plnil tentokrát roli trenéra nebo možná spíš střídače lajn.
Zápas odstartoval a vzhledem k tomu, že Bobíků se sešla jen jedna lajna byla výhoda na naší straně a naší snad jedinou hrozbou a starostí bylo uhlídat jednoho hráče. I když jsme toto všichni dobře věděli, tak už jsme hned po pár minutách prohrávali 0:2. Bobíci se zatáhli do obrany a mi tradičně bušili do z formované obrany. Snížit se nám nakonec povedlo těšně před přestávkou a kdo jiný rozbil všechen obraný val, než Márty.
Po přestávce jsme chtěli navýšit obrátky a dojít si pro vítězství a bronzovou placku. Celou dobu jsme pokračovali v držení míčku a byli lepším týmem. Srovnání zařídil Burák, který poprvé v sezóně nepřestřelil a vedení v zápase převrátil na stranu králíků Tomík, který nejprve po akci s Radimem rozvlnil jen boční síť a o chvilku později se prosadil před brankou střelou ze vzduchu. Čtvrtou branku ještě přidal po spolupráci s Rejem Kuba a vedení o dvě branky bylo už klidné. Před koncem, ale zmatky v naší obraně nabídli bobíkům třetí gól a ze zápasu bylo před koncem ještě drama. Nakonec se nám podařilo vše uhájit a po konečném hvizdu jsme mohli slavit i letos vítězně poslední zápas sezóny a bronzem jsme tak zkompletovali medailový hattrick, což jsme samozřejmě šli po velkém finále náležitě oslavit.
Obhajoba je vždy těžká a ani králíkům se tak nepodařilo obhájit titul Harcovské florbalové ligy. Ale i přes ten jeden smolný večer můžeme celou sezónu hodnotit jako úspěšnou, protože bronz se počítá !!! Následuje doba odpočinku od kulatého nesmyslu a uvidíme co nám nabídnou další měsíce a jestli se zas všichni na podzim sejdeme u dalšího ročníku oblíbené Harcovky.
 
 
HFbL Play-off 2012
Zápas o 3.místo, 23.5.2012
Duracell Team - Jamajskej Bob
4:3 (1:2)
střely 24:15
 
 
 Branky DT: Márty (Cihla) / Burák (Cihla), Tomik (Radim), Kuba (Rej)

 

 

duracell_2012.jpg