Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duracell slaví postup do semifinále

5. 5. 2011

Po parádní výhře 3:2 v prvním utkání následovala odveta, boj o postup do semifinále a asi nejdůležitější večer sezóny. Čekal se velmi pikatní souboj, naší malou výhodou bylo, že my jsme mohli a oni museli, v případě jejich výhry by o postupujícím ještě rozhodovaly nájezdy.
Zápas začal velmi z ostra a rychle, když hned buli a po deseti vteřinách se ze strany přímo do šibenky trefil Ucho. BoB byl tedy ve vedené a zápas pokračoval dál. Nikam se ale nespěchalo, hráno se ze zabezpečených obran a čekalo se kdo co předvede. Naše ofenzíva byla ale nějak slabá a bez nějakého pořádného střeleckého efektu. Naopak BoB po jedné z akcí a důrazu před brankou zvýšil své vedení na 2:0.
V poločase jsme si řekli, že se musíme probrat, že je stále o co hrát a je v našich silách to zase dotáhnout. To hned v první minutě po třestávce potvrdil Erl, když se trefil z nenápadné akce a znížil na 1:2. Po dalších dvou minutách šel BoB ale opět do dvoubrankového vedení, s velkým přispěním rozhodčího, kdy je nechal rozehrávat z druhého rohu, na což nebyla naše obrana připravená a Ucho fintou zpoza branky skóroval. V další minutě se opět ze strany trefil Ucho a zvýšil na 4:1 pro BoB.
Stav byl pro nás velmi nepříznivý, mnozí na tribuně, možná i BoB už asi vyhlížel rozhodující nájezdy, ale my jsme stále věřili a chtěli se o výsledek poprat. Dále se hra ustálila, BoB bránil, my drželi balonek na svých hokejách a snažili se něco s výsledkem udělat. Snaha a třpělivost přinesla snížení na konci 25.minuty kdy se ze strany trefil Cihla. Poté přišlo neuvěřitelných 51 sekun a dvě střídání, kdy se nám podařilo vyrovnat. Nejprve Sabina po vypíchnutí balonku Uchovi a parádní výměně balonku s Rejem snížil do prázdné branky na 4:3 a vyrovnání zařídil po spolupráci s Burákem Erl.
Do konce zápasu zvývalo něco málo přes čtyři minuty a tento stav hrál naopak zase do karet nám a BoB se musel tlačit do útoku. Nic závažného už si ale nevytvořil a my si výsledek už pohlídali a po remíze 4:4, tak díky vítězství v prvním zápase 3:2 postoupili do semifinále.
Pokračuje tak neuvěřitelná série týmů FBC MyšM.A.S.H. a Duracell Teamu, kdy pět let v řadě hrají boje o medaile. Dalším týmem v cestě a soupeřem o finále bude velice dobře známý tým DELONI.

HFbL, PLAY-OFF 2011
Čtvrtfinále, 2.zápas, 4.5.2011
Duracell Team -Jamajskej BoB
4:4 (0:2)
střely 13:16

Branky DT: 15:39 Erl, 24:48 Cihla, 25:09 Tomik (Rej), 25:41 Erl (Burák)

 

ctvrtfinalepostup.jpg