Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ani tým Bagrů králíky nepřibrzdil.

14. 2. 2013

Středeční večer 13.2.2013 nabídl mimo pěti harcovských duelů i jeden pikantní souboj. Bratrovražednou bitvu týmů Duracellu a Bagrů o čelo základní skupiny C. Momentálním lídrem bylo mužstvo Bagrů, ale králíci jim byli hned v patách, protože měli o jeden soutěžní zápas k dobru. Oba týmy prozatím byli bez ztráty kytičky, a tak Harcovské publikum sledovalo, kdo jako první přijde o mistrovské body.

Zápas začal aktivněji Duracell, když už v první minutě rozvlnil síť v brance hostí Rej, ale gól nebyl rozhodčím uznán pro „údajný“ předchozí faul. To co se tedy nepovedlo v minutě první, zařídil v minutě druhé po Tomíkově dlouhém pasu Márty.
Králíci i dál kontrolovali hru, míček jezdil po jejich hokejkách a Bagrům ho v podstatě moc nepůjčoval, ale zase na druhou stranu byli až moc klidní a netlačili se příliš do zakončení. První poločas utekl a skóre se dále nezměnilo.
Po přestávce jsme již nechtěli vyčkávat, i na případný gól Bagrů, který by je jistě znovu oživil. Paradoxně to nebyl ale gól, co do dalšího průběhu utkání přilil olej ho ohně, ale chytrý a čistý Tomíkův zásah, který Bagry hlavně směrem ke klidnému rozhodčímu velmi rozčilil.
Králíci jejich nekoncentrovanost nekompromisně trestali, když se postupně trefili Cihla, Burák a znovu Cihla. To Bagry úplně položilo, téměř se nedostali ani ke střele, i když dle zápisu měl Standa nakonec zákroků celkem dost. Dvě branky pak ještě přidal Tomík a konečný stav utkáni uzavřel svým druhým gólem v zápase Burák.

 

HFbL 2012/13, 5.kolo, 13.2.2013
Duracell Team - Bílí Bagři
7:0 (1:0)
střely 19:14

Branky DT: 1:39 Márty (Tomík) / 17:10 Cihla (Márty), 18:50 Burák, 19:26 Cihla (Roman), 21:10 Tomík (Cihla), 21:58 Tomík (Márty), 26:31 Burák (Radek)