Jdi na obsah Jdi na menu

4. 3. 2011

Už před posledním zásapem základní skupiny "B" jsme měli jistotu prvního místa, ale ani tak jsme neztratili chuť ani koncentraci, protože ve vzduchu viselo spoustu další cílů a milníků. Naše sestava byla tentokrát velmi početná a to byl trošku nezvyk oproti předchozím utkáním. V bráně ovšem chyběl Standa a tak jsme si na pomoc pozvali Michala z FBC PANTHERS LBC. Sestava našeho soupeře, SK Neškrtnem si, byla také plná spousty známých tváří a hned kvarteta žen.
Hlavním cílem tohoto utkání bylo vypomoci našemu nejproduktivnějšímu hráči Cihlovi v bojích v produktivitě. V souboji na dálku ztrácel 8 kanadských bodů. To se dařilo plnit hned od prvních minut. V 10.minutě přišel jeden z rekordních a historických milníků, pokoření stogólové hranice vstřelené v základní části. "Šťastným střelcem se stal Tomik a jak bylo už dávno dopředu dohodnuto, spoluhráčům za to dlužů basičku zlatavého moku. V prvním poločase jsme vstřelili 12 branek a Cihlička dorovnal ztrátu v kanadském bodování.
Ve druhém poločase brankostroj pokračoval, Cihlička naopak navyšoval a pojištoval si své vedení. Poslední přípravu před play-off jsme si užili, Michla v premiéře vychytal čisté konto, Cihla si vytvořil snad dostačující 14 bodový náskok a základní skupinu jsme zakončili jak jinak, než rekordní výhrou 27:0.
Základní skupinu se nám tedy podařilo vyhrát bez ztráry kytičky s rekordním skóre 118:6. Úspěšností střelby nad 53% a s průměrem menším, jak jeden obdržený gól na zápas. V Play-off se ale všechny tyto věci mažou a začíná se on nuly. Vyřazovací boje začnou na přelomu března a dubna, kde se utkáme se čtvrtým celkem skupiny D. Před Play-off je také v plném porudu přestupová horečka. Uvidíme, koho se nám povede ukořistit a tým tak doplnit. Dále také vyhlížíme naše posily ze zahraničí.

HFbL, 7.kolo, 2.3.2011
Duracell Team – SK Neškrtnem si
27:0 (12:0)
střely 50:6

branky DT: 0:24 Burák (Roman), 0:35 Rej (Cihla), 1:35 Tomik (Cihla), 2:06 Cihla (Tomik), 4:42 Erl (Burák), 6:06 Cihla (Tomik), 8:58 Roman (Rej), 9:28 Erl (Cihla), 9:45 Tomik (Erl), 11:42 Cihla (Rej), 12:42 Burák (Cihla), 14:19 Cihla (Tomik) / 17:05 Cihla (Burák), 20:02 Erl (Cihla), 20:49 Tomik (Rej), 21:42 Cihla (Rej), 22:32 Cihla (Burák), 22:50 Rej (Cihla), 23:50 Roman (Cihla), 24:03 Erl (Cihla), 24:09 Erl (Cihla), 24:40 Cihla (Erl), 26:32 Cihla (Rej), 27:42 Cihla (Burák), 28:52 Cihla (Erl), 29:14 Cihla (Radek), 29:46 Erl (Cihla)