Jdi na obsah Jdi na menu
 


Králíci si bez problémů poradili i s týmem Mrožků.

5. 1. 2012

Hned v prvním hracím večeru Harcovské florbalové ligy roku 2012 se představil i tým králíků Duracellů a rovnou i s novou posilou Radimem Ježkem. A aby to bylo pro oko diváků ještě zajímavější, přichystalo jim nalosování soutěže právě na tento večer za soupeře tým Mrožků. I přesto, že se jednalo o nováčka soutěže, tak dle zákulisních informací to byl papírově jeden z největších soupeřů v základní skupině A.
Utkání se rozběhlo ve velmi klidném tempu, když oba týmy trpělivě a s respektem vyčkávaly čím se je pokusí soupeř překvapit. Králíci drželi častěji míček na hokejkách a snažili se dostat ke gólovým situacím. Ve třetí minutě si vzal "slovo" Cihla a z poloviny hřiště vypustil střelu, kterou zastavila až síť v brance Mrožků. Králíci byli i dále aktivnějším týmem, ale i Mrožkové se snažili občas zaútočil, obojí se však oběšlo bez nějakých vážnějších situací, a tak v poločase zůstávalo na straně králíků jednobrankové vedení.
Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním nic si nekomplikovat, přidat nejen na obrátkách, ale i další branku a co nejdříve usadit Mrožky k ledu. Několika akcemi a kombinacemi jsme se snažili dostat do brankových přiležitostí, ale zatím bez úspěchu. Až v sedmé minutě se ujala souhra mezi Rejem a zakončovatelem Radimem, který si tak hned prvním zápase připsal první zásah. Zhruba o minutku později se Mrožkové pokoušeli střelou z dálky o snížení. Nikterak nebezpečná střela letíci mimo branku se bohužel pro nás odrazila od zadního mantinelu zpět před naší branku a dorážejícímu útočníkovi se podařilo i přes Standovu snahu přiklepnout míček pod horní tyčku. Snížení jakoby naopak králíky nabudilo, opět přidali na obrátkách a znovu ohrožovali branku Mrožků. Když si po chvíli opět vzal míček na hůl Rej a vykouzlil šanci pro Mártyho, který jak bývá jeho zvykem dotlačil míček až do branky a bylo opět upraveno na dvoubrankové vedení. Králíci si už pak zbytek utkání pohlídali a nepustili tým Mrožků k žádné vážnější situaci.
Do nového roku jsme tak vstoupili vítězně, prodloužili naší úspěšnou sérii a těšíme se na další zápasy naší základní skupiny.

 

HFbL, 4.kolo, 4.1.2012
Duracell Team - Mrožkové
3:1 (1:0)
střely 15:9

Branky DT: Cihla (Rej) / 21:06 Radim (Rej), Marty (Rej)

 

 

 

mrozkove.jpg