Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duracell pokračuje na vítězné vlně

25. 1. 2012

Blížil se čas dalšího zápasu našeho týmu, soupeřem nám byl celek SK Alzheimers, zapomnětlivých to koloušků v zelených dresech. Jako již tradičně jsme se scházeli jako švábi na pivo a také trn v patě v podobě chybějícího pátého hráče nám vytrhl Cihlička, který dorazil asi deset minut po plánovaném začátku zápasu. Stejný problém však probíhal i na druhé straně barikády, kdy jinak početné mužstvo zapomnětlíků se sešlo pouze se dvěma střídačema. Zvídavé ucho zvláštního reportéra slyšelo před zápasem hlášky mířící na fanoušky soupeře…“jéééžiš.. vy jste dorazili.. dneska to snad ani nemuselo být“ :))) „to bude peklo“ …. A taky že bylo!
Po rychlé rozcvičce, kdy naše Lama v bráně pustila co se dalo, se šlo na úvodní buly. Zápas se rozjel celkem ve svižném tempu, náš tým obhospodařoval půlku soupeře a přesnými přihrávkami zůstával většinu času na míčku. Soupeř se bránil často jen za cenu faulu nebo vyhozením míčku (nejlépe úplně pryč z tělocvičny) :) Nicméně musím uznat, že kluci Alzheimerský poměrně slušně přistupovali k bránění a nedali nám ani píď prostoru zadarmo.. taky proto se první půlka skončila za stavu pouhých 3:0 pro všemocné králíky. Nutno zmínit, že zůstalo neproměněných asi 20 šancí, ze kterých si polovinu připsal náš nový kanonýr Radim… :) Připišme to nervozitě a nováčkovské dani v letošním ročníku, v dalším průběhu se Radim probral a nastřílel do soupeřovy sítě pěkné 3 kousky. Již před zápasem jsme se zkoušeli nahecovat a padla jedna výzva.. přišel s ní vtipálek týmu Burák. Chtěli jsme si trochu zpravit chuť a nastřílet soupeři rekordní počet gólů v letošní sezóně. A světe div se.. toto se nám podařilo. Ve druhé půli se zapomnětlivci trochu otrkali a začali vystrkovat růžky.. chtěli nám uštědřit alespoň jeden banán na našem kontě… proto otevřeli jejich do té doby těžko dobytnou tvrz a konto na jejich straně začalo narůstat geometrickou řadou… trochu se začali vztekat a proto se jim obrana úplně rozsypala.
Konečný výsledek 14:0, Lama ubránila čisté konto, z jedenácti střel neproklouzla ani jedna.. je vidět, že se nám Standa zlepšuje :))) Za zmínku ještě stojí jedna kuriozitka, no vlastně dvě… Rej zaznamenal dvojitý hattrick jak ve vstřelených gólech, tak v asistencích na gól.. klobouk dolů před tímto výkonem.. 12 bodů v zápase, přeci jen ho ti Pantheři něco naučili :p a ta druhá.. Radek dal góla.. už to samo o sobě je veliká paráda :))).. ale jakým způsobem to provedl… zhruba 2 metry od branky narval míček backhandem a trefil se tak pěkně, že ho uklidil pěkně pod šibenku bezmocného golmana.. :) pěkné !!!
V příštím zápase změříme síly s dosud nejlepším týmem, co se týká postavení v tabulce, naší skupiny a to jsou Vodopády. Utkají se tak spolu zatím neporažené týmy, i když Vodopády již utrpěly jednu remízu s týmem Mrožků. V konečném zúčtování nám tedy k prvnímu místu ve skupině stačí remízka a nutnost porazit v posledním zápase skupiny Smrady z Jelena.
Tímto prosíme nejen fanoušky, ale i samotné hráče, aby si našli cestu do harcovského stánku a podpořili nás v souboji o 1. místo skupiny A.
Děkujeme a těšíme se na Vás!!!

 

HFbL, 5.kolo, 25.1.2012
Duracell Team - SK Alzheimers
14:0 (3:0)
střely 32:11

Branky DT: Rej (Burák), Rej (Radim), Radim (Burák) / Cihla (Rej), Burák (Rej), Cihla (Rej), Cihla (Rej), Rej (Radim), Rej (Cihla), Radim (Rej), Radim (Burák), Radek (Rej), Rej (Burák), Rej (Burák)