Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. 12. 2010

Ve čtvrtém kole nás čekal nejdůležitější zápas základní skupiny B, zřejmě už i souboj o první místo v tabulce, derby s Bílými Bagry, kteří chtěli tento zápas asi hodně moc vyhrát, protože už dlouho před zápasem se proslýchalo, že jako velice dobře finančně zajištěný tým, chce uplácet naše hráče. Nikdo neví jak to nakonec bylo, ale každopádně někteří králíci nedorazili. Někteří si však i bez uplácení umí připravit na zápas dvě levé boty a to bohužel nejde, no ale nekupte to za ty prachy.
Zápas začal z obou stran opratrně, oťukávanou, kdo co předvedě. Předvádět jsme začali jako první my, resp. navrátílek do sestavy Erl, který se probudil ze zimního spánku z minulého týdne velmi dobře naladěn a třemi góly v řadě otevřel skóre. Účet prvního poločasu uravřel 11 sekund před koncem Cihlička a tak poločasové skóre 4:0 naznačovalo kdo si z tohoto utkání asi odnese plný počet bodů.
Vstup do druhého poločasu jsme však zaspali, Bagři na nás vletěly, dvěma brankami snížili na 4:2 a hned zápas dostal zase náboj a bylo opět o co hrát. Nakonec ale parta králíků opět zabrala a po brankách Romana, Reje a v ten večer výborně hrajícího Erla jsme Bagrům opět výrazně odskočili. Kosmetickou tečku utkání vystavil snížením na konečných 7:3 kapitán Bagrů Dědek.
Zápas byl tedy pro nás vítězný, pohlídali jsme si první místo v tabulce, avšak jak náš výkon, tak soupeřův nebyl nic moc! Takhle by to v Play-off nešlo! Musíme dál makat, schodů na ten vysněný vrchol je ještě spousta.

HFbL, 4.kolo, 15.12.2010
Duracell Team – Bílí Bagři
7:3 (4:0)
střely 23:10
branky DT: 2:27 Erl (Tomik), 10:35 Erl (Cihla), 11:25 Erl (Radek), 14:49 Cihla (Burák); 24:50 Roman (Erl), 27:48 Rej (Erl), 28:15 Erl (Burák)