Jdi na obsah Jdi na menu
 


Králíci nadělili desítku Tatranu

1. 12. 2011

Středeční večer přinesl poslední vystoupení králíků Duracellů v letošním kaledářním roce. Jako tradičně se hrálo v Harcovké sportovní hale a soupeřem byl tým Tatranu, celým názvem Tatran Lindr.
Do zápasu jsme vstupovali jako papírový favorit a to jsme se snažili také hned od začátku plnit, když s míčkem na hokejkách jsme zamknuli tým Tatranu v útočném pásmu a dožadovali se první branky. Ve čtvrté minutě rozvlnil poprvé síť za zády brankáře hostí po Tomikově přihrávce Marty. Tentýž hráč přidal o dvě minuty později po individuální akci druhou branku a když ještě ve stejné minutě stačil Erl zvýšit na 3:0 začalo být jasné, kdo si z dnešního zápasu odnese plný bodový zisk. Do přestávky králíci přidali ještě několik branek a Martymu se podařil zkompletovat hattrick.
Ve druhém poločase nebylo v podstatě co řešit a tomu také odpovídalo obrané nasazení králíků, takže bylo k vidění dost brejků a přešíslení ze strany Tatranu. S tím to si však jednoduše poradil náš brankář Standa, protože technické dovednosti nebyly příliš silnou stránkou útočníků Tatranu. Čisté konto však ale nakonec neudržel, když paradoxně ještě v naší přesilovce došlo k dalšímu přečíslení, které už střelec Tatranu proměnil v jeden čestný zásah hostí. Ze druhého polačasu musíme určitě také vyzdvihnout Romanovu nádhernou gólovou střelu bekendem. Konečným výsledkem nakonec bylo skóre 10:1, soupěři jsme poděkovali za pěkné utkání a mohli jít s fanoušky oslavit další vítězství.
I přes další vysokou výhru a hlavně plný bodobý zisk nemůže panovat v táboře králíků úplná spokojenost, protože výkony stále nejsou dle představ a s nálepkou úřadujícího mistra. A tak zřejmě i mezi Vánočními svátky své hokejky králíci neodloží a budou ladit formu, protože hned na úvod roku 2012 sehrají důležité utkání s týmem Mrožků.
 

 

HFbL, 3.kolo, 30.11.2011
Duracell
Team - FBC Tatran Lindr
10:1 (8:0)
střely 26:10

Branky DT: 3:10 Marty (Tomik), 6:15 Marty, 6:59 Erl (Marty), 9:20 Roman (Tomik), 9:37 Cihla (Tomik), 10:15 Erl (Radek), 12:21 Marty (Burák), 14:16 Tomik (Cihla) / 17:01 Roman (Cihla), 8:30 Burák

tatran_10.jpg