Jdi na obsah Jdi na menu

10. 12. 2010
Po delší pauze jsme se zase vrátili do kolotoče harcovské florbalové ligy. Pravda, moc se nás teda nesešlo, někteří místo hraní sledovali zápas jen z tribuny a věřili, že to proti týmu Co se kde našlo zvládneme.
S jedním králíkem na střídání jsme vstoupili do utkání velmi dobře. Podařilo se nám skórovat hned v první, druhé i třetí minutě a tak už od začátku to vypadalo na zajímavý večer. Góly na našem kontě dále přibývaly, a tak už v poločase to bylo krásných 9:0.
První poločas vyšel náramně, nálada na střídačce byla velmi dobrá a někteří si začali tahat trika, pojďme, jedeme na dvacet. A vše nasvědčovalo tomu, že by to tak mohlo být. Hlavně Cihlička pravidelně po celý zápas přiděloval na své konto jednu branku za druhou a až závěrečná siréna ho zastavila na osmi gólech v utkání. A vysněná dvacítka? Ta nakonec těsně napadla, i když tomu i v závěrečných sekundách nebylo daleko.
S chutí jsme si tedy dnes zastříleli a rozcvičili se tak na příští týden, kdy nás čeká derby, boj o první místo ve skupině, kdo jiný než Bílí Bagři.

HFbL, 3.kolo, 8.12.2010
Duracell Team – Co se kde našlo
19:0 (9:0)
střely 34:8
branky DT: 0:39 Cihla (Radek), 1:09 Rej (Burák), 2:06 Tomik (Burák), 5:45 Rej (Cihla), 8:06 Roman (Burák), 8:55 Cihla (Roman), 9:24 Cihla (Tomik), 11:20 Cihla (Burák), 13:11 Burák (Rej); 17:36 Rej (Cihla), 21:14 Burák (Tomik), 21:24 Burák (Rej), 22:10 Burák (Rej), 24:53 Cihla (Rej), 25:38 Cihla (Rej), 25:53 Roman (Radek), 26:18 Cihla (Roman), 26:41 Tomik (Radek), 28:46 Cihla (Rej)